Ücretlendirme Hakkında Bilgi

ENDEAVOUR RECORDS olarak bağımsız müzisyenlere, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet verebilmek için ücretlerimizi elimizden geldiğince düşük tutmaya çalışıyoruz.

 • Dağıtım ücretlendirmelerimizi 6 ayda bir güncelliyoruz. Sizler için daha uygun imkanlar yaratabildiğimizde indirime gidiyor, dolar kuru ve enflasyon yükseldiğinde ise mecburen fiyatlarımızı arttırıyoruz.
 • 1 ya da 2 senelik anlaşma süreniz dolduğunda, bizimle çalışmaya devam etmek isterseniz -güncel ücretlendirmemiz ne olursa olsun- anlaşma tarihimizde ödediğiniz ücretin %25'ini aşmayacak teklifimizi size iletiyoruz.
  • Senaryo 1: 1 Nisan 2020 tarihinde dağıtım için 1 yıllık anlaşmayla bizimle çalışmaya başladınız ve tek parçalık, 100 TL ücret ödediniz. 1 Nisan 2021'de güncel tek parça ücretimiz 110 TL. Dilerseniz güncel fiyat üzerinden çalışmaya devam ediyoruz.
  • Senaryo 2: 1 Nisan 2020 tarihinde dağıtım için 1 yıllık anlaşmayla bizimle çalışmaya başladınız ve tek parçalık, 100 TL ücret ödediniz. Enflasyon ve dolar kuru yükseldi. 1 Nisan 2021'de güncel tek parça ücretimiz 150 TL. Bizimle çalışmaya devam etmek isterseniz yıllık 125 TL ödüyorsunuz.
  • Senaryo 3: 1 Nisan 2020 tarihinde dağıtım için 1 yıllık anlaşmayla bizimle çalışmaya başladınız ve tek parçalık, 100 TL ücret ödediniz. Maliyetlerimizi düşürdük. 1 Nisan 2021'de güncel tek parça ücretimiz 80 TL. Bizimle çalışmaya devam etmek isterseniz yıllık 80 TL ödüyorsunuz.
  • İki yıllık anlaşmalarda, anlaşmanın ilk yılındaki fiyat ikinci yıl için de geçerlidir. İki yılın sonunda uzatmak isterseniz anlaşmanızın ilk yılındaki fiyatın %25'ini geçmeyecek ücretlendirme ile çalışmaya devam ediyoruz.
 • Dağıtımınızla ilgili telif hakları ihlali nedeniyle yaşanan sorunlarda dağıtım ücretiniz iade edilmez.
 • Paket tercih ederseniz ve anlaşma senenizde haklarınızın tümünü kullanmazsanız dağıtım haklarınız bir sonraki yıla devredilmez. Ancak bir sonraki yıl uygun olan düşük paket üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Bu içerik sorularınızı yanıtladı mı? Geribildirim için teşekkürler! Bir hata oluştu.

Aradığınız bilgiye ulaşamadınız mı? Bize Ulaşın Bize Ulaşın