Dijital Müzik Dağıtımı Ücretleri ve Paketler

2021 Ocak-Haziran Dağıtım Fiyatları

Birden fazla dağıtım içeren paketlerde dağıtım haklarınızı yıl içinde anlaşma tarihinizden sonraki 315 gün içinde kullanabilirsiniz. Eğer 2 yıllık anlaşma tercih ettiyseniz ilk yılda anlaşmanızı takip eden 365 gün, anlaşmanızın ikinci yılının ilk 320 gününde dağıtım talep edebilirsiniz.

Neden: Anlaşma bitiminde başka bir şirketle çalışmak isterseniz yeni yapılmış bir dağıtımı transfer etmemiz teknik olarak mümkün olmuyor. Anlaşmamızı yenilemeyi düşünmediğiniz durumlarda sizler için sorun çıkmasının önüne geçmek için yenileme periyodunda dağıtım yapmıyoruz.

Anlaşma yenileme ile ilgili daha fazla bilgi için —> Koşullar sayfasına göz atabilirsiniz.


Single

  • 50 TL / YIL

Albüm / EP

  • 100 TL / YIL

Sınırsız

  • 400 TL / YIL

* Paket tercih ederseniz ve anlaşma senenizde haklarınızın tümünü kullanmazsanız dağıtım haklarınız bir sonraki yıla devredilmez. Ancak bir sonraki yıl uygun olan düşük paket üzerinden ücretlendirilirsiniz.

* Anlaşma yılınız içinde paketinizdeki hakları kullanır ve bir sonraki yıl da bizimle çalışmaya devam etmek isterseniz haklarınız paketinizle eşdeğer olarak yenilenir.

Ücretlerimize KDV dahildir.

Farklı kombinasyonlar için bize ulaşabilirsiniz.

Her yıl ücret ödemeye devam etmek istemiyorsanız, telif haklarını belirli oranlarda bize devrederek dağıtım hizmetimizden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bilgi almak için bize ulaşın.
Bu içerik sorularınızı yanıtladı mı? Geribildirim için teşekkürler! Bir hata oluştu.

Aradığınız bilgiye ulaşamadınız mı? Bize Ulaşın Bize Ulaşın