Dijital Müzik Dağıtımı Ücretleri ve Paketler

COVID-19 salgını süresince müzisyenlere destek olabilmek için fiyatlarımızda indirim uyguluyoruz.


2020 Ocak-Haziran Dağıtım Fiyatları

DUYURU: COVID-19 salgını süresince müzisyenleri desteklemek amacıyla fiyatlarımızda %20 ile %50 arasında indirim uyguladık. Listemizdeki fiyatlar indirimli olarak düzenlenmiştir.  Koşullar  sayfasında belirtilen yenileme durumunda yenilemelerde de aşağıdaki fiyatlar temel alınacaktır.

ENDEAVOUR RECORDS'tan 1000 TL ve üzeri bütçe ile tanıtım hizmetleri alan sanatçılar için 1 albüm + 2 single içeren dağıtım paketini ücretsiz olarak sunuyoruz.

Birden fazla dağıtım içeren paketlerde dağıtım haklarınızı yıl içinde anlaşma tarihinizden sonraki 315 gün içinde kullanabilirsiniz. Eğer 2 yıllık anlaşma tercih ettiyseniz ilk yılda anlaşmanızı takip eden 365 gün, anlaşmanızın ikinci yılının ilk 320 gününde dağıtım talep edebilirsiniz.

Neden: Anlaşma bitiminde başka bir şirketle çalışmak isterseniz yeni yapılmış bir dağıtımı transfer etmemiz teknik olarak mümkün olmuyor. Anlaşmamızı yenilemeyi düşünmediğiniz durumlarda sizler için sorun çıkmasının önüne geçmek için yenileme periyodunda dağıtım yapmıyoruz.

Anlaşma yenileme ile ilgili daha fazla bilgi için —> Koşullar sayfasına göz atabilirsiniz.


Single

  • 100 TL / YIL

Albüm

  • 130 TL / YIL

EP

  • 115 TL / YIL

1 Albüm + 2 single

  • Tek albüm yayınlayacak sanatçılar için ideal. Bu şekilde albümünüz ve albümünüz öncesi 2 parçanızı single olarak yayınlayabilirsiniz. Single haklarınızı albümünüzden sonra da kullanabilirsiniz.
  • 150 TL / YIL

2 Albüm + 4 single

  • İki albüm yayınlayacak sanatçılar için ideal. Bu şekilde albümlerinizi ve her bir albümünüz öncesi 2 parçanızı single olarak yayınlayabilirsiniz. Single haklarınızı albümünüzden sonra da kullanabilirsiniz.
  • 275 TL / YIL

* Paketinizdeki albüm haklarını EP olarak da kullanabilirsiniz.

* Paket tercih ederseniz ve anlaşma senenizde haklarınızın tümünü kullanmazsanız dağıtım haklarınız bir sonraki yıla devredilmez. Ancak bir sonraki yıl uygun olan düşük paket üzerinden ücretlendirilirsiniz.

* Anlaşma yılınız içinde paketinizdeki hakları kullanır ve bir sonraki yıl da bizimle çalışmaya devam etmek isterseniz haklarınız paketinizle eşdeğer olarak yenilenir.

Örnek: İlk yıl 2 albüm ve 4 single paket hizmetinden yararlandınız, ikinci yıl da bizimle çalışmaya devam etmek istiyorsunuz. İkinci yılınızda 2 yeni albüm ve 4 yeni single yayınlayabilirsiniz. Böylelikle 2 yılda 4 albüm ve 8 single yayınlamış olursunuz.

Ücretlerimize KDV dahildir.

Farklı kombinasyonlar için bize ulaşabilirsiniz.

Her yıl ücret ödemeye devam etmek istemiyorsanız, telif haklarını belirli oranlarda bize devrederek dağıtım hizmetimizden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bilgi almak için bize ulaşın.
Bu içerik sorularınızı yanıtladı mı? Geribildirim için teşekkürler! Bir hata oluştu.

Aradığınız bilgiye ulaşamadınız mı? Bize Ulaşın Bize Ulaşın